Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Rządza

Rządza, mazowieckie

  • 580 000 zł
  • 155 m²
  • 3 741,94 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Witek

Skontaktuj się

Dom Rządza

Rządza, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

580 000 zł

155 m²

3 741,94 zł/m²

Dom Rządza

Zaktualizowane: 14 maja 2026

580 000 zł 155 m² 3 741,94 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 436 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 436 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 580 000 zł (3 741,94 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Rządza)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 155 m² (106 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   materiał budowy: suporeks; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 436 m²
  • Media: prąd; ogrzewanie: elektryczne, piec
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PL Anna Stanio, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: D-84546-13

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Atrakcyjny dom do wykończenia według własnych potrzeb!

Mamy do zaoferowania budynek jednorodzinny z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym położony w Rządzy, w gminie Stanisławów.
Stan domu:
- na ścianach położone tynki, ale podłoga bez wylewek: w zależności od potrzeby możliwość instalacji ogrzewania podłogowego lub rezygnacji z tej opcji;
- rozprowadzone instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, wentylacyjne, światłowodowe;
- (...)

Agent

Piotr Witek

530 949...

530 949 915

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Witek

530 949...

530 949 915

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.